ממשק פריוריטי וורדפרס

וורדפרס פריוריטי

אם נחשפתם בעבר אל תכנת פריורטי, אתם בוודאי יודעים כי מדובר באחת התכנות היעילות והשימושיות ביותר שישנן, בעוד שמטרת התכנה לאפשר ניהול יעיל יותר של ארגונים, עסקים (גדולים וקטנים), חברות ומוסדות.

כיום, משתמשים בתכנת פריורטי בכל רחבי העולם, בעוד שכבר מסוף שנות השמונים הולכת התכנה ומתייעלת, בעוד שהיא נשארת כמערכת ניהול מעולה שמאפשרת חיבור עם ממשקי CRM ו- ERP.

ממשקים אלה מקנים ניהול חכם יותר, ניהול מערך נכון של שירות ומכירות וקבלת פרטים על לקוחות עתידיים וקיימים.

בכך אפשר להגדיל מערכי מכירות ורווחים.

מה הקשר בין פריורטי לוורדפרס?

כדי להבין את הקשר בין ממשקי וורדפרס לפריורטי, חשוב לדעת בתחילה מהן מערכות ERP ומהי מערכת CRM.

מערכת ERP היא כזאת שמתמקדת בהקניית כלים יעילים לעובד, בעוד שהיא מקנה מידע על עסקאות, רווחים, חשבונות ותקשורת בין עובדים.

מערכת ERP תאפשר מיקוד בתקשורת נכונה עם הלקוחות, בעוד שהמערכת תספק מידע על לקוחות, הרגלי צריכה, שיחות עם מוקדנים ונציגי שירות, ואת כל המידע שיאפשר לצוות המכירות להוציא את המקסימום בעת פגישה טלפונית או פיזית עם לקוח.

מה כולל ממשק פריוריטי המיועד לוורדפרס?

מי שייעזר בממשק פריוריטי וורדפרס, יוכל ליהנות מחיבור ממשקים אל אתרי וורדפרס, בעוד שישנם שני חיבורים עיקריים, ביניהם: חיבור למערכת CRM באמצעותה אפשר לעקוב אחרי ביצועים, לקוחות תקשורת ועוד.

וישנה מערכת ERP  המקנה ניהול מלאי, שיתופי עובדים וכדומה. בכך רבים יכולים ליהנות ממשק וורדפרס שיעבוד בשיתוף עם מערכת פריורטי, באמצעותה אפשר לנהל ביעילות כל חברה, עסק או ארגון.

וורדפרס פריוריטי

אז איך אפשר לחבר בין ממשקי פריורטי לוורדפרס

מי שירצה לחבר בין ממשקים אל המערכת: יוכל לעשות זאת באמצעות פרוטוקול תקשורת שנועד כדי לקשר בין מערכות כמו פריורטי, CRM ומערכות ERP.

בכך, אתר שבנוי על מערכת וורדפרס – יהיה כזה שהמערכות בינו יהיו מסונכרנות, ובכך יזהו מסדרי נתונים, ערכי עמודות, תקשורת בין ארגונית, ומכאן יבצעו המרה לעמודות נכונות.

המומחים של רוטליין, מספקים את החיבור ויכולים לעזור לכם לבצע את הקישור החשוב הזה.

מדוע חשוב לבצע קישור בין ממשקי פריורטי לוורדפרס?

כדי שתקשורת המערכת תהיה נכונה, כדי שנתונים לא ייעלמו וכדי שכלל העובדים שלכם יהיו מסונכרנים – יש לוודא כי בממשק פריוריטי וורדפרס ישנו חיבור בין האתר למערכת מבחינת תקשורת, ביצועים ולקוחות.

שימו לב כי המערכות ממוקדת בעסק, וכי הן יעילות למערך העבודה, בעוד שהמומחים שלנו ימצאו את הדרך הנכונה ביותר לעשות זאת עבורכם.

באמצעות המומחים שלנו בחברת רוטליין, אפשר להבין יותר על חיבור בין מערכות כמו פריורטי, CRM, ERP ועוד לבין חיבור נכון אל אתר האינטרנט של בית העסק, הארגון או החברה שלכם.

אם עניין אותך לקרוא על ממשק פריוריטי וורדפרס, אולי יעניין אותך גם: